WLD15000
After Sales Service and Others
12months
Bus and Truck Spray Baking Booth
CE
EPS or Rock Wool
Wld
Painting
Lateral Undershot-type
Diesel
Dry-type
New
Wld15000
15150*8850*5600mm
15000*5000*5000mm
24000m3/H*3
0.3-0.5m/S
47kw
Truck and Bus
25-35 Days
220V-420 V 3pH AC 50-60Hz