CJB20-630,CJBK20-630 EN50181 11kV 12kV 15kV 24kV 25kV 630A Dead Break Screened Separable Tee Connector (Interface C)
CJB20-630, CJBK20-630
Type C (EN50181)
10kV, 20kV
630A