Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图1Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图2Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图3Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图4Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图5Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm图6
Nodes Bearings Have Nkxr35-Z-XL Bearings in Stock, Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearings, Nkxr35-Z-XL Bearings Dimensions: 35mm X 47mm X 30mm
Min Order 1 Piece
Shipping from Shandong, China
Quantity
Product details
NKXR35-Z-XL
With Cage
Single
Radial Bearing
Without Outer Ring, With Outer Ring, Without Inner Ring, With Inner Ring
Bearing Steel
Open
58-62 HRC
Light Chamfer or Black Chamfer
P0 P6 P5 P4 P2
Steel Cage
Automoive Industry, Heavy Equipment, Gearbox
ISO/Ts 16949
Metric and Inch
Long Life
Cars, Axles, Trucks, Trailers, Tractors
2-15 Days
Tapered Roller Bearing
by Land / Sea / Air
Chrome Steel Gcr15
Size, Logo, Packing
JDZ or OEM Service
Kraft Paper/Single Box+Nylon Bag+Carton/Pallet
3-60mm
China
Product Description
Product Description
INA-BEARING  NKXR35-Z-XL Bearing
NKXR35-Z-XL combined needle bearings | 35x47x30mm
Also known as : NKXR35-Z-XL
  • Inside Diameter: 35 mm
  • Outside Diameter: 47 mm
  • Width: 30 mm