LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图1LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图2LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图3LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图4LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图5LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply图6
LRS-150-24 Ultra thin 24VDC 6.3A 150W Economical Switching Power Supply
Min Order 1 Piece
Shipping from Zhejiang, China
Quantity
Product details
LRS-150-24
Single
2 Years
101 - 200W
85~132VAC/170~264VAC by Switch
Series Switching Power Supply
Self-excited Switching Power Supply
Width Modulation Type
Terminal Power Distribution Equipment
One-way Transmission
CE, ISO, CCC
Smun
150W
24VDC 6.3A
47~63Hz
159*97*30mm
0.48kg
88%
Short Circuit/Overload/Over Voltage/Over Temp
-30~+70ºC
1%